Wyjątkowy dla mnie dzień- własnie mija rok w blogowym świecie.

  KOCHANI, dzisiejszy wpis , choć krótki ,  to jest dla mnie wyjątkowy. Uroczysta Wielka Sobota, wszystko już przygotowane , ale ja nie o tym, dziś właśnie mija rok mojego blogowania. Już rok, jak ten czas zasuwa, co prawda wirtualnie  to jestem z wami już od pierwszych dni marca.  Najpierw komentowałam jako zwykły czytelnik u Stokrotki, Azalii, Uleczki , Andrzeja.  Takie zaraźliwe to pisanie, bo wciąż było mi czegoś za mało, więc za namową i poparciem kochanej Uleczki ,postanowiłam, że i ja spróbuję swych sił w tym blogowym światku.  Postów nie jest zbyt dużo, bo to dopiero mój pięćdziesiąty wpis, ale staram się pisać szczerze, tak z serca, o tym co cieszy i co boli, o tym, jak to nasze życie widziane jest oczami prostej i skromnej osoby, bo taką właśnie  jestem.  Nie staram się nikomu zaszkodzić, choć zdarza  mi się  czasem nadepnąć komuś przypadkiem na odcisk, ale ten ból  jest naprawdę do zniesienia.

  Wczoraj, przejrzałam swoje posty i komentarze do nich. Boże, ile ja tu fajnych osób poznałam, z niektórymi mam nawet dość dobry kontakt poza blogiem; wymieniamy poglądy , spostrzeżenia, czasami nawet  jest dość ostro 😉

  Dziś , po roku pisania , mogę śmiało powiedzieć; WARTO BYŁO zacząć, może liczba wyświetleń nie jest jakaś  astronomiczna, ale  cieszę się z każdych odwiedzin, a przede wszystkim z każdego pozostawionego komentarza. Te  miłe i dobre, to zawsze cieszą, ale i te krytykujące moją postawę, też są bardzo cenne bo potrafią człowieka zmobilizować, postawić do pionu. Przyznam, że każdy komentarz czytam dokładnie ,  rozbieram na drobne, analizuję, wyciągam wnioski.      Bardzo wam za ten rok dziękuję ,  a tak po cichuteńku liczę , że może jeszcze trochę ze mną wytrzymacie, bo ja bardzo chciałabym  jeszcze pozostać w tej wielkiej blogowej rodzince. Przyznam się;  polubiłam to pisanie , jest mi  tu dobrze i chyba coraz bardziej mnie to wciąga.  

 Jeszcze może kilka słów; Z okazji Świąt Wielkiej Nocy  pragnę  wszystkim   odwiedzającym  moje strony złożyć  jak najserdeczniejsze życzenia  miłości i spokoju, smacznego jajka i oczywiście mokrego dyngusa. 

  

45 myśli na temat “Wyjątkowy dla mnie dzień- własnie mija rok w blogowym świecie.

  1. … i dobrze się stało … że zastartowała … dobry, mądry to ludek, z doświadczeniem życiowym, choć przedszkolaczek … nawet taki cwaniak jak ja dopiero po pewnym czasie wyczaiłem co to za ~alik … dla mnie budujące, że ustawiła mnie obok moich profesorek warszawsko-żywiecko-opolskich … TO DLA MNIE ZASZCZYT … a co z Nią ? … wielbicieli płci obojga pełno wokół … mówiąc dzisiejszym językiem, FAJNA BABKA ! … powodzenia ~aliczku, rośnij duża, napisz książkę ! … a na rocznicę dla Ciebie :

    Polubienie

    1. — wiesz Andrzeju, o takiej prawdziwej książce, to nawet nie śmiem myśleć , ale o maleńkiej bajeczce dla Zosi… kto wie… mówią , że babcie są od bajek….a za tyle miłych słów.. dzięki…. oj rosnę, rosnę….
      — pozdrawiam… 🙂

      Polubienie

  2. Gratulacje z powodu rocznicy 🙂 W prezencie przesyłam wielkanocną fraszkę (o zajączku a on jak wiadomo z Wielkanocą ma dużo wspólnego)
    O zajączku
    Raz zakochał się zajączek.
    Najszczęśliwszy był na świecie
    lecz niedługo mina zrzedła-
    Miał chałupę pełną dzieci.

    Życzę dużo pomysłów na dalsze ciekawe wpisy 🙂

    Polubienie

    1. — wiedziałam… wiedziałam…. wiedziałam… że i o zajączku będzie 😉
      -to mamy niezły zwierzyniec; kret, jeż i… zajączek
      — 😉

      Polubienie

  3. Hmm roczek nio proszę proszę się tak składa, ze za niedługo również będę obchodził owa rocznicę, jakby co to już dziś zapraszam na roczkowego torta 🙂 A świątecznie, no cóż wszystkiego naj 🙂

    Polubienie

  4. No to gratulacje dla Ciebie za ten rok blogowania i dla Twoich czytelników, że mogli przez ten rok być z Tobą w tej blogowej rodzinie.
    Dziękuję za życzenia i również życzę radosnych Świąt Wielkanocnych Zarówno Tobie, jak i wszystkim Twoim BLISKIM 🙂

    Polubienie

  5. Gratulacje za ten pierwszy roczek. Życzę dalszych świetnych pomysłów.
    A z okazji Świąt Wielkanocnych Tobie i całej rodzince życzę spędzenia ich w miłej rodzinnej atmosferze 🙂

    Polubienie

    1. — śniadanko w gronie domowników, a popołudnie już w troszeczkę bardziej rozbudowanym… rodzinno – przyjacielskim…–
      — pozdrawiam i dziękuję… 🙂

      Polubienie

  6. I ja za życzenia dziękuję, i sam, mimo tych co na blogu pomieściłem, składam, serdeczności pełne.
    Z tą wolnością od polityki na święta, to jest tak, że moją własną polityką jest to, aby na dzisiaj mieć co do garnka włożyć, opłaty porobić i sobie „po słońcu” pochodzić z uśmiechem. A to, co niejaka Gęba na blogu umieszcza, to raczej kwestia hipokryzji, kłamstwa i głupot, którymi Gębę co dnia, bez uszanowania świetości, karmią. Ta więc, obżarta plugawym pokarmem, nie może być na tę strawę obojętna, więc przy każdym takim daniu, co to jeno ból brzucha a wymioty powoduje, tabliczkę umieszcza z napisem „nie spożywać”.
    Rocznicowe gratulacje. Tak trzymać!!!

    Polubienie

  7. Aliczko Najmilsza! Ale ten czas leci!
    Zajrzyj proszę do Księgi Gości na mój blog i przypomniej sobie co tam u mnie rok temu pisałaś.
    Bardzo, bardzo się cieszę, że wtedy się zdecydowałaś zacząć pisać i być z nami. !!!
    Serdecznie Ci gratuluję, bo piszesz mądrze i ciekawie. I masz wielu blogowych, życzliwych Ci przyjaciół.
    Życzę Ci pięknych, radosnych Świąt ! Tobie i Twoim najbliższym!

    Polubienie

    1. — tak , tak…. zajrzałam….. a Ty wiesz jak ja się bałam cokolwiek u Ciebie napisać… a może będzie źle, a może nie wypada…. ileż to było wątpliwości.. 🙂 .. a Wy tak miło mnie przyjęliście do tej Waszej rodziny… fajnie mi z Wami i to jest najprawdziwsza prawda…. 🙂

      Polubienie

    1. — jeżeli tylko będą chętni , by tu zaglądać, będę pisać…. no a jeżeli nie …. to i tak będę pisać, tylko dla siebie…
      — pozdrawiam wiosennie 🙂

      Polubienie

  8. Serdeczne gratulacje i …do przodu. Kolejnych znajomości, kolejnych wpisów i wciąż rosnącej satysfakcji z pisania. Przy okazji…
    Chwała na wysokości,
    chwała na wysokości,
    a pokój na ziemi…

    niech radość zagości,
    nadzieja zagości,
    niech pokój zagości
    i w nas…

    Wesołych i radosnych Świąt! Tak, jak radosna jest przyroda wokół

    Polubienie

    1. — dziękuję.. widzisz, mam dobrych mądrych nauczycieli… zaglądam , odwiedzam ..Twój blog jest jednym z moich wzorców .. człowiek całe życie się uczy jeżeli tylko ma odrobinkę ochoty…
      — pozdrawiam świątecznie…

      Polubienie

      1. — nieważne kto powiedział, ale to chyba prawda… i niech tak pozostanie, bo gdybyśmy osiągnęli wszystko i nie byłoby śmierci,wówczas życie nie wydawałoby nam się takie piękne , nie potrafilibyśmy go docenić….

        Polubienie

  9. Niestety ja należę do tych, którzy nie potrafią ustalić kiedy zaczynali blogowanie. Po prostu w latach 1994-1996 blogi wyglądały nieco inaczej (częściowo podobnie do GG), a właściwie jeszcze ich nie było. Tym bardziej więc miło spotkać osobę, która wie, kiedy zaczynała i jest z tego zadowolona.
    Oby było tak dalej.
    Świąteczne pozdrowienia

    Polubienie

    1. — niestety?… jakie niestety, każdy chyba by sobie życzył tylu wiernych czytelników…. tyle lat wytrwać przy swoim… ja wciąż szukam, szukam swojej drogi, swojego miejsca, choć staram się żyć według swoich zasad…. dlatego jestem troszeczkę trudnym i dziwnym człowieczkiem….
      — pozdrawiam …:)

      Polubienie

  10. I ja się cieszę, że spotkałam Cię w wirtualnej przestrzeni, chyba u Uleczki. Najcenniejsze są te szczere posty, z serca. Przecież fikcji tutaj nie potrzebujemy, na nie szkoda czasu.
    Gratuluję udanego roczku, piszesz rzeczowo i mądrze. Życzę kolejnych rocznic i pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

  11. !00 lat blogowania życzę Aliczku . Cieszę się że Cię tu mamy w naszej blogowej rodzinie. Wesołego świętowania Świąt Wielkanocnych życzę ,choć to jedno z nich już się prawie kończy. Buziaki serdeczne-;)

    Polubienie

  12. Ja też niedługo będę obchodzić pierwszą rocznicę blogowania i właśnie się zastanawiam, jak to uczcić 🙂 Musi być z przymrużeniem oka, ale i uroczyście. Mam jeszcze kilka dni na myślenie. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt i rocznicy. Pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s